Mustafa Ceceli’den takdir toplayan alkol cevabı


NTV’de yayınlanan Gülay Avşar’la Haftasonu’na katılan sanatçı Mustafa Ceceli, içki yasağı tartışmasının alevlendiği şu günlerde ‘neden içki içiyorsunuz?’ sorusuna verdiği güzel cevapla bir kez daha dinleyicilerinin takdirini topladı.

Sanatı ve kişiğiyle milyonların gönlünde kendine ayrı bir yer edinen Ceceli, programda geçmiş albümlerinde yer alan şarkıları piyano eşliğinde söyleyerek büyük alkış aldı.

EĞER BİR ŞEY YAPMAMANIZ ÖĞÜTLENDİYSE MUTLAKA BİR SEBEBİ VARDIR

Gülay Avşar’ın ‘Düzenli bir aile hayatı yaşadığınız ve hacı olduğunuz toplumumuzca zaten biliniyor. Bunun yanı sıra bir programda da alkol kullanmadığınızı belirtmiştiniz. İçki içmemenizin sağlık dışında başka bir nedeni mi var?” sorusuna Mustafa Ceceli kendine has üslubuyla şöyle cevap verdi:

“Öncelikle sağlığım nedeniyle alkol kullanmayı tercih etmiyorum. Aslına bakarsanız bir de meselenin diğer bir yanı var. Hayatımızdaki her şey döner dolaşır sebeplerine ulaşır. Eğer bir şeyi yapmamanız öğütlendiyse mutlaka bunun altında bir sebep vardır. Ayrıca sağlık açısından da alkolün bana zarar verdiğini, beyin hücrelerini öldürdüğünü ve vücudumun her yerine zarar vereceğini biliyorum.”

Sicakgündem.com

About these ads

One thought on “Mustafa Ceceli’den takdir toplayan alkol cevabı

  1. Böyle imali bir soruya en guzel cevabi vermis.gercek samimi ve mantikli… severek dinlemeye ve sevdikce sevmeye buyuk bir hizla devam etmekteyiz kendsini.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s